środa, 18 stycznia 2012

Wielkie kroki małych łapek

Moi Drodzy,
mimo niewielkich rozmiarów nasze kolczaste wspięły się całkiem wysoko - są na 17. szczeblu, co jak na stwory przy ziemi z noskiem w liściach żyjące jest wynikiem znakomitym. Nawet jeśli już więcej z siebie niczego nie wycisną i wyżej nie wgramolą, to i tak, dzięki Wam, swoje zadanie wykonały. Pokazały, tak mi się przynajmniej wydaje, że jeż jeżem, ale bagaż, który między igiełkami i wierszami mają ukryty wcale nie musi utrudniać im życia, wręcz przeciwnie, może być tym, co je wyróżnia, a świat byłby przecież nudny, gdyby wszyscy byli do siebie podobni.
Mamy przed sobą ostatnią prostą do pokonania, jeżom przygotowałam już kolejne zadanie, (ale o tym napiszę najwcześniej jutro, gdy Błękitny Książę mi nieco pomoże) i ważne, by jeże pokazały je jak najszerszemu gronu.

Pamiętajcie, że w konkursie Blog Roku 2011 głosować na jeże można już tylko do jutra na numer 7122, wpisując w treści   I00159 (I jak Irena zero zero sto pięćdziesiąt dziewięć). Koszt SMS to 1,23zł brutto. Dochód z SMS-ów zostanie przekazany na turnusy rehabilitacyjne dla osób niepełnosprawnych. Brak komentarzy:

Prześlij komentarz